- Reklama -zprávy

Jak dosáhnout mladistvé a svěží pokožky

Date:

Share:

Klíčové složky pro úspěšný boj proti vráskám
Nejnovější výzkum ukázal, že klíčovými ingrediencemi v boji proti vráskám jsou mandlový olej, vazelína a kyselina hyaluronová. Tyto 3 složky jsou nejideálnější kombinací pro optimální pomoc při regeneraci pokožky, která je po pravidelné péči díky krému s těmito složkami stále hladší a pružnější.

Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharid nacházející se v pokožce. Působí jako sloučenina, která zvlhčuje pokožku a pomáhá udržovat její pružnost. To znamená, že kyselina hyaluronová je velmi užitečná a prospěšná při zabraňování vzniku vrásek a udržování mladistvého vzhledu pokožky.

Mandlový olej je přírodní olej s vysokým obsahem vitamínu E a mastných kyselin, které vyživují a zjemňují pokožku. Může také redukovat akné a jiné kožní problémy.

Vazelína je minerální olej, který se používá jako změkčovadlo a pomáhá udržovat vlhkost v pokožce. Vazelína pomáhá chránit pokožku před vysušením.

Tyto tři složky jsou pro pokožku nejdůležitější a mimořádně prospěšné, neboť pomáhají udržovat vlhkost pokožky, zabraňují tvorbě vrásek a snižují kožní problémy, jako jsou akné a nedokonalosti na pleti.

Jak působí krém proti vráskám na pleť
Krém proti vráskám funguje tak, že tyto klíčové složky aplikuje do pokožky a jakmile se tyto složky vstřebou do pokožky, společně účinkují a pracují na jejím vyhlazení a pružnosti. Výzkumy zjistily, že ženy, které používaly krém proti vráskám s mandlovým olejem, vazelínou a kyselinou hyaluronovou, zaznamenaly redukci tvorby vrásek v průměru až o 45%. Kromě toho zaregistrovali i hladší a pružnější pokožku. Důležité je najít ideální krém, který obsahuje všechny potřebné ingredience pro krásnou, bezvadnou a zářivou pleť.

Přírodní způsoby boje proti vráskám a jak je doplňuje krém
Vrásky jsou součástí přirozeného procesu stárnutí, ale pomocí přírodních metod a krému, který obsahuje ideální poměr všech složek, tedy krému 4D Hyaluron, lze tvorbu vrásek zpomalit a dokonce i eliminovat.

Několik účinných tipů pro mladší vypadající pleť:

⦁ Pravidelné cvičení: Cvičení pomáhá zlepšit průtok krve a krevní oběh, což umožňuje rychlejší regeneraci pokožky a dodává jí větší elasticitu.

⦁ Správná výživa: Konzumace potravin bohatých na antioxidanty, omega-3 mastné kyseliny a vitamíny, jako jsou vitamíny A, C a E, může pomoci chránit pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a učinit ji pružnější.

⦁ Pití vody: Pijte hodně vody, abyste pokožku hydratovali zevnitř a tím ji učinili hladší.

⦁ Pravidelná exfoliace: Pravidelná exfoliace pokožky pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a podporuje obnovu pokožky.

⦁ Spánek: Spánek je klíčový pro zdravou pokožku, protože pokožka se během spánku obnovuje a regeneruje.

⦁ Krém 4D Hyaluron: Tento krém dokonale doplňuje přirozené způsoby v boji proti unavené pleti, protože ji hloubkově hydratuje a dodává jí výživné složky, které potřebuje k regeneraci. Krém proti vráskám s mandlovým olejem, vazelínou a kyselinou hyaluronovou může pomoci redukovat vrásky a zlepšit tak strukturu pleti.

4 dimenze kůže
Vrásky jsou nezbytnou součástí stárnutí, ale s krémem proti vráskám 4D Hyaluron od Lux-Factor můžete tento problém vyřešit rychle a efektivně. Tento revoluční krém obsahuje unikátní kombinaci ingrediencí, které spolu působí na 4 dimenzích pleti – hloubka, struktura, elasticita a zářivost.

⦁ Hloubka vrásek: Kyselina hyaluronová v krému působí jako magnet na vodu, intenzivně hydratuje pleť a vyplňuje vrásky zevnitř.

⦁ Struktura pokožky: Koenzym Q10 pomáhá regenerovat kožní buňky a zlepšuje texturu pokožky, díky čemuž je hladší a jemnější.

⦁ Elasticita pokožky: Krém obsahuje i výtažky speciální složky, která pomáhá zvyšovat elasticitu pokožky a činí ji pružnější.

⦁ Zářivost pleti: Vitamin C v krému pomáhá zvýšit zářivost pleti a pleť tak vypadá svěžeji.

━ nové příběhy

Nedokážete otěhotnět? Možná je problémem vaše hmotnost

Odborníci upozorňují potenciální matky, že nezdravá výška BMI může zkomplikovat početí dítěte. Množství žen ve větší či menší míře řeší během života svoji hmotnost a...

Jak rozjet své trávení a ozdravit ho

Víte, jak probíhá tento životně důležitý proces a jestli je ten váš v pořádku? Trávicí systémTrávicí systém v lidském těle měří asi devět metrů. Některé...

V elegantních kouscích jí to moc sluší

Uvedení nového slovenského filmového hituRežisérka Mariana Čengel Solčanská není ve filmovém světě žádný nováček. Právě její filmy patří mezi divácky nejnavštěvovanější slovenské snímky. První...

Ovlivňuje antikoncepce duševní zdraví? Vědci naznačili, že ano

Při zkoumání hormonálních tablet se zaměřili na zhoršenou kvalitu života žen. Orální pilulková hormonální antikoncepce je na Slovensku jednou z nejžádanějších. Image těchto přípravků, které...

Návod na přežití v kanceláři: tipy, jak zvládnout sedavé zaměstnání

Krk a ramenaLidé, kteří sedí dlouhé hodiny za počítačem, mívají postižená zejména ramena a oblast krční páteře. Tělo se při této činnosti automaticky dostává...
- Komerční sdělení -pr článek