- Reklama -zprávy

Československý ples plný našich hvězd.

Date:

Share:

První róby na Československém plese 2023
Módní policie, v Praze se koná Československý ples! Karolína zde zazářila v šatech Poner, Twiinsky vsadili na stejný model šatů a Nikol překvapila odvážným outfitem! Jedním z nejprestižnějších a tím posledním plesem plesové sezóny v našich končinách je již tradičně Česko-Slovenský ples v Praze, který i letos přilákal několik známých tváří ze slovenského showbyznysu. V pořadí již 9. ročník si připomněl 30. výročí od založení České a Slovenské republiky.

Pozvání na ples i letos přijaly známé Slovenky, jako Lucia Hablovičová, naše úspěšná modelka Andrea Verešová, ale i aktuální Miss Slovenska Sophia Hrivňáková, zda zpěvačky Daniela a Veronika Nízlové. Na jevišti se zase ukázala naše úspěšná zpěvačka Zuzana Smatanová, která zazpívala své oblíbené hity.

Na plese nechyběla ani redakce magazínu Diva.sk, která pro vás zmapovala ty nejlepší outfity z pražského Obecného domu:

Andrea Verešová
Naše úspěšná modelka a někdejší slovenská MISS se plesu účastní pravidelně a nechyběla zde ani loni, kdy zazářila v krásných žlutých šatech od Janky Pištejové. Verešová patřila i letos mezi ty nejlepší oblečené dámy večera, čemuž opět dopomohla dechberoucí róba od naší úspěšné návrhářky Jany Pištejové.

Andrea sice letos oslaví 43. narozeniny, ale její skvělou figuru jí stále mohou závidět io dekádu mladší dámy. Měla na sobě bílo-stříbrné šaty s výraznými rukávy, ve kterých byla nepřehlédnutelná.

Lucie Hablovičová
Rozdělení Československa na dvě samostatné země, si během sobotního večera připomněla i další známá Slovenka. Lucia Hablovičová se sice ze showbyznysu stáhla, ale dodnes však patří mezi ty nejlépe oblečené Slovenky, což potvrdila i tentokrát.

Jak je u Hablovičové dobrým zvykem, opět vsadila na šaty od svého dvorního návrháře Borise Hanečku. Lucka je dáma, od které by si i jiné ženy mohly brát příklad na módní vkus, protože v červených šatech opět vypadala famózně!

Nikol Moravcová
Jednou z nejkrásnějších dam večera byla moderátorka, herečka a modelka Nikol Moravcová, která na ples přišla v sexy dvoudílné róbě.

Třpytivý crop top sladila s dlouhou glitrovanou sukní, která měla speciální výřez na boku, díky kterému byla Nikol v tomto modelu neodolatelná. Ukázala svoji dokonalou postavu a byla fakt nádherná. K šatům zvolila vlnité vlasy a výrazně nalíčené oči. Na nohou měla špičaté lodičky v tělové barvě. Krása.

Daniela a Veronika Nízlové
Slovenská krása měla letos v Praze zastoupení také díky sestrám ze skupiny Twiins. Obě si řekly, že je nejvyšší čas dopřát si chvilku bez svých ratolestí a po dlouhé době se ukázat ve společnosti. Krásná Daniela se stala maminkou ještě v úvodu roku 2020 a přestože svůj dcerku vychovává jako svobodná maminka, stále se může pochlubit perfektní figurou a energií, kterou jí i mladší kolegyně mohou závidět.

Spolu se svou sestrou se na plese pochopitelně ukázala také Veronika Nízlová. Ta sice během mateřských povinností své sestry rozjela úspěšnou sólovou kariéru, karta se však časem obrátila a dnes se i ona věnuje zejména mateřským povinnostem.

Pokud byste na plese hledali krásnější dvojici, tak zřejmě jen marně. Veronika a Daniela se od sebe nepohnuli ani na krok a bylo by jen těžké říct, která ze sester vypadala lépe. Spolu jsou totiž vždy sladěny do posledního detailu! Předvedli stejný model šatů, ale každá se ukázala v jiné barvě a obě vypadaly skvěle.

Zuzana Smatanová
Oblíbená slovenská zpěvačka, která aktuálně hvězdí s hitem Tajemství, titulní skladbou k filmu Služka na Česko-Slovenském plese nejenže nechyběla, ale zhostila se zde role na pódiu. Svým vystoupením potěšila přítomné hosty a její třpytivé černé šaty se zajímavými rukávy z dílny Borise Hanečku jen potvrdily, co o sobě i sama Zuzka za poslední období říká. Když se jí totiž zeptáte co dělá, že vypadá tak skvěle, odpoví vám, že právě teď a takhle se cítí velmi dobře, až má často pocit, že se konečně našla.

A my musíme říci, že není akce, kde by Zuzana nepatřila mezi nejkrásnější ženy večeře. Její originální CHIC styl je vždy nepřehlédnutelný ak ní tak velmi originální. Na plese v Praze se společně setkali a zapózovali si i se Sašou Gachulincovou, která byla k ní v kontrastu – měla na sobě totiž bílé šaty, zatímco Zuzana černé.

Karolína Mališová
Mezi nejkrásnější ženy u našich českých sousedů patří nepochybně charismatická Karolína Mališová. Bývalá česká Miss se dodnes věnuje modelingu a daří se jí i jako influencerce. Jak ale ještě loni v exkluzivním rozhovoru prozradila, má za sebou pořádně náročné období.

Dnes by zřejmě nikdo nebyl řekl, že Karolínu trápilo náročné onemocnění. V současnosti se je po pracovní i vztahové stránce daří a to že je spokojená, bylo vidět i na jejím okouzlujícím úsměvu, který byl v jejím případě tím nejkrásnějším doplňkem outfitu.

Vladimír Kobielsky se ženou Alenkou
Na oblíbený Československý ples do Prahy zavítal i náš herec Vladimír Kobielsky s manželkou Alenkou. Paní Kobielska vypadala v červené róbě dokonale a úplně zapadla mezi všechny hvězdy. Barva i střih jí velmi slušely as Vladimírem tvořily jeden z nejkrásnějších párů večera. Vlado navíc celý večer moderoval spolu s českou hvězdou Michaelou Maurerovou.

Simona Simanová
V nádherných bílých šatech se odprezentovala i naše známá moderátorka RTVS Simona Simanová. Simona se v minulosti na podobných akcích také ukázala v bílé barvě, která jí nesmírně sluší a ani na Československém plese tomu nebyl jinak. Vypadala krásně. Look doplnila stříbrnými šperky a měla dozadu učesané vlasy.

Jana Pištejová
Janka Pištejová není jen úspěšnou módní návrhářkou, ale pro mnohé ženy je i velkou módní inspirací. Talentovaná Slovenka se na Československém plese ukázala premiérově loni, kdy nešetřila pozitivní odezvou.

Jana si i letos oblékla šaty ze své vlastní dílny, které by klidně mohla předvádět i na přehlídkovém molu. Pozornost si v tomto případě zaslouží také příjemná vizáž, která s celým outfitem velmi pěkně ladila.

Sophia Hrivňáková
Svou premiéru na Československém plese si letos užila naše aktuální slovenská Miss. Charismatická Sophia Hrivňáková letos vsadila na originální volbu šatů, nad kterou by zřejmě mnohé ženy vůbec neuvažovaly.

Svatební šaty opravdu nemusí být určeny jen před oltář, protože i naše Misska si svůj outfit vybrala ve známém svatebním salonu. Bílá barva se k charismatické Sophii velmi hodí – jednoznačně patřila mezi ty nejkrásnější dámy 9. ročníku tohoto plesu.

━ nové příběhy

Nedokážete otěhotnět? Možná je problémem vaše hmotnost

Odborníci upozorňují potenciální matky, že nezdravá výška BMI může zkomplikovat početí dítěte. Množství žen ve větší či menší míře řeší během života svoji hmotnost a...

Jak rozjet své trávení a ozdravit ho

Víte, jak probíhá tento životně důležitý proces a jestli je ten váš v pořádku? Trávicí systémTrávicí systém v lidském těle měří asi devět metrů. Některé...

V elegantních kouscích jí to moc sluší

Uvedení nového slovenského filmového hituRežisérka Mariana Čengel Solčanská není ve filmovém světě žádný nováček. Právě její filmy patří mezi divácky nejnavštěvovanější slovenské snímky. První...

Ovlivňuje antikoncepce duševní zdraví? Vědci naznačili, že ano

Při zkoumání hormonálních tablet se zaměřili na zhoršenou kvalitu života žen. Orální pilulková hormonální antikoncepce je na Slovensku jednou z nejžádanějších. Image těchto přípravků, které...

Návod na přežití v kanceláři: tipy, jak zvládnout sedavé zaměstnání

Krk a ramenaLidé, kteří sedí dlouhé hodiny za počítačem, mívají postižená zejména ramena a oblast krční páteře. Tělo se při této činnosti automaticky dostává...
- Komerční sdělení -pr článek