- Reklama -zprávy

Která si vybrala TOP outfit a trefila téma NÁVRHÁŘI, a která naopak úplně pohořela?

Date:

Share:

Máme za sebou další módní týden. Jak se maniačky zhostily tohoto týdenního tématu?

Módní show Nákupní maniačky se vrátila na obrazovky TV JOJ skoro po 5-ti letech. Kdysi oblíbená show si opět získala fanoušky, kteří se každý týden těší na novou čtveřici maniaček. Tento týden je čtvrtý v pořadí. Viděli jsme outfity a šatníky Zuzany, Martiny, Kateřiny a Melindy. Stylisté vymysleli téma návrháři a podmínkou bylo, aby každá soutěžící vypadala ve finále úplně jinak. Jak si poradili s tématem? Podívejte se a zhodnoťte, který outfit vás přesvědčil nejvíc, zahlašujte za Diva maniačku týdne:

Den první, Zuzana
Tanečnice Zuzana nakupovala jako první. Postup nákupu zvolila správně, jak zhodnotil i Marián. Nejprve si vybrala originální kousek od návrháře, tím byl popsán kabát, který si odložila, protože nevěděla, jestli jí bude stačit budget. Další v pořadí našla trendy barevné bagandže. Potom si zkoušela džíny a rozhodla se pro slimový střih, se kterým byl ztotožněn i Marián. Na vrch si vzala žlutý svetrový rolák a nákup „doťukla“ kabátem, ledvinkou a doplňky. Čepice a ledvinka stylisty nepotěšily.

Maniačky si mezitím užily prohlídku jejího šatníku, ve kterém našly spoustu sportovních kousků, ale zhodnotily, že některé věci jsou už dost old school. Zuzka přiznala, že se nejraději obléká sportovně a nemá ráda podpatky, tomu odpovídal i její šatník. V její skříni bylo mnoho zvláštních kousků, které mají pro maniačku speciální význam. Finální outfit odprezentovala s grácií a se svým lookem byla spokojena. Soutěžící Zuzku docela pochválili, něco by na ní měnili, ale celkově se jim moc líbila.

Mě osobně outfit neoslovil, nedala bych k němu určitě džíny, pokazilo to celkový look. Já sobně bych šla možná do černých kožených kousků a nechala bych ten kabát vyniknout. Ale jako celek asi docela fajn. Zuzka získala od soutěžících 23 bodů.

Den druhý, Martina
Jako druhá se nákupů zhostila dvaadvacetiletá umělkyně Martina z Martina. Její šatník byl plný basic kousků, Marián byl trošku zklamaný, že jako umělkyně nemá v šatníku více barev a netradičních věcí. Co se týče doplňků, přiznala, že má ráda minimalismus a nepreferuje nic výrazného. Martina má styl, ale za mě jí chybí energie, je jako usínák hadů a to přetavuje i do módy, že i trendy kousky, ale na ní prostě nefungují. Výsledný outfit nepotěšil. Vypadala jako béžová mrtvolka, ještě i make-up k tomu nepomohl, nemastný, neslaný look, za mě zklamání.

Jednotlivé kousky jsou okey, ale celkový outfit za mě nuda. Maťka si vybrala jako designérský kousek béžovou košili, která byla sice hezká, ale nevýrazná, na to, že se jedná o módní show. Marián byl z výběru také zklamaný, protože takové nevýrazné béžové outfity nikdy nepřekvapí ani nepotěší. Při výběru bot zvažovala bílé bagandže, ve kterých viděl i stylista potenciál, ale nakonec se rozhodla pro běžné holínky. Celou dobu se držela jen jedné barvy, což netěšilo ani Mariána ani mě. Nakonec si koupila také béžovou kabelku, takže opět krok vedle. Za svůj finální outfit získala 20 bodů.

Den třetí, Kateřina
Třetí den patřil Kateřině. Šatník této maniačky byl plný nevskusných kousků. Možná se ona sama označuje za nákupní maniačku, ale vkus moc nemá. Jako osoba působí velmi milá, ale bohužel móda není její silnou stránkou. Katka se při nákupech spíše soustředila na to, co jí chybí v šatníku než na to, co by si měla koupit, aby vyhrála. Vybrala si huňatou vestičku a sáhla po teplákové soupravě s Mickey Mousem, ale nakonec si vzala jinou teplákovou soupravu.

Když Marián viděl tento výběr úpně nechápal, co se vlastně děje. No, tento týden se moc o módě mluvit nedá. Šatníky soutěžících byly dost špatné, a to se ukázalo i při výběru outfitů. Katka infantilnost outfitu doslova „zabila“ červenou zimní čepicí, která byla spolu s brožem a náušnicemi prvkem od návrháře. Finální look zahřebívala modrými kozačkami. Marián při nákupech trpěl a já s ním. Nevím, proč se někdo přihlásí do show o módě, když potom předvede tohle. Soutěžícím se outfit líbil, vadily jim brýle a holínky, jinak to zhodnotily k údivu pozitivně a nakonec dostala 17 bodů.

Den čtvrtý, Melinda
Poslední soutěžící, která si okusila nákupy byla Melinda. Tato maniačka od začátku předváděla neutrální styl a docela schopné kousky, se kterými se dá pracovat, ať už šlo o barevnost, ale i styl. Melinda působila velmi mile a všechny soutěžící chválila a dala jim spoustu bodů. V šatníku měla spoustu základních kousků, které lze dobře kombinovat, takže šatník docela fajn dokonce jsme viděli i několik kousků od návrhářů. Melinda šla na nákupy sama, takže to měla o něco náročnější.

Začala zkoušením sukní, čemuž se potěšil i Marián, za mě také super. Kárované sukně jsou trendy, pokud je hezky zkombinujete s kozačkami na podpatku a nějakou koženkou, jak řekl i Marián, může to vypadat skvěle. Melinda si nakonec vzala červenou sukni a zelené Zrzáky. Stylista nebyl nadšený, za mě osobně byla károvaná sukně také lepší. K sukni hledala bílý top, což Marián zhodnotil, že to není úplně správný krok, ale Melinda měla svou představu a zkoušela více bílých topů.

Nakonec si vzala takový, který stylistu nepotěšil. Na nohy hledala vysoké boty, ale zvažovala i zelené mokasíny, u kterých sytlista brzy odpadl, ale našla pak červené lodičky. Koupila si zelenou kabelku a look doplnila také bižuterií. Celkový outfit nebyl úplně špatný, za mě osobně asi nejlepší outfit tohoto týdne. Minimálně si pohrála se zajímavějšími kousky. Soupeřkám se jí finální outfit líbil a Melinda získala 21 bodů.

━ nové příběhy

Nedokážete otěhotnět? Možná je problémem vaše hmotnost

Odborníci upozorňují potenciální matky, že nezdravá výška BMI může zkomplikovat početí dítěte. Množství žen ve větší či menší míře řeší během života svoji hmotnost a...

Jak rozjet své trávení a ozdravit ho

Víte, jak probíhá tento životně důležitý proces a jestli je ten váš v pořádku? Trávicí systémTrávicí systém v lidském těle měří asi devět metrů. Některé...

V elegantních kouscích jí to moc sluší

Uvedení nového slovenského filmového hituRežisérka Mariana Čengel Solčanská není ve filmovém světě žádný nováček. Právě její filmy patří mezi divácky nejnavštěvovanější slovenské snímky. První...

Ovlivňuje antikoncepce duševní zdraví? Vědci naznačili, že ano

Při zkoumání hormonálních tablet se zaměřili na zhoršenou kvalitu života žen. Orální pilulková hormonální antikoncepce je na Slovensku jednou z nejžádanějších. Image těchto přípravků, které...

Návod na přežití v kanceláři: tipy, jak zvládnout sedavé zaměstnání

Krk a ramenaLidé, kteří sedí dlouhé hodiny za počítačem, mívají postižená zejména ramena a oblast krční páteře. Tělo se při této činnosti automaticky dostává...
- Komerční sdělení -pr článek