- Reklama -zprávy

V elegantních kouscích jí to moc sluší

Date:

Share:

Uvedení nového slovenského filmového hitu
Režisérka Mariana Čengel Solčanská není ve filmovém světě žádný nováček. Právě její filmy patří mezi divácky nejnavštěvovanější slovenské snímky. První ohlasy z pondělní premiéry jejího nejnovějšího snímku naznačují, že se filmové publikum má na co těšit i tentokrát. Film Služka do kin na celém Slovensku vstupuje již ve čtvrtek 2. února.

Z úst několika přítomných po premiéře zaznělo, že jde o nejlepší film, jaký dosud Mariana Čengel Solčanská natočila. Oceňovaly zejména silný odkaz, autentické zachycení doby či budování vztahů mezi postavami, ale také podmanivé audiovizuální zpracování a herecké výkony. Vážné téma filmu vyvažovaly i nečekaně vtipné momenty a sály premiérového večera se ozývaly i smíchem.

Slavnostní premiéry v bratislavském kině CINEMAX se zúčastnila početná delegace tvůrců filmu, kteří přivítali diváky ve třech zaplenených kinosálech. Kromě režisérky se premiérových promítání zúčastnila i spisovatelka Hana Lasicová, z jejíž knižní předlohy film vychází. Nechyběly kotníky a členové hereckého ansámblu, který si podělil filmové role. Přítomné hosty a hostky pozdravili Dana Droppová, Radka Caldová, Zuzana Mauréra, Marko Igonda či Lukáš Pelč. Tento večer si nenechali ujít ani další prominentní jména, která se ukázala na červeném koberci. Prohlédněte si módní policii ze slavnostní premiéry filmu Služka spolu s námi.

Eva Cifrová
Playmate Eva Cifrová patřila svého času mezi ty nejkontroverznější tváře slovenského showbyznysu. O to více mnohých překvapilo, když na Vánoce oznámila, že se stane maminkou. Dnes už 40leté Cifrové se podařilo otěhotnět díky umělému oplodnění a přestože už je ve 4. měsíci těhotenství, stále vypadá skvěle.

„Začátek čtvrtého měsíce těhotenství je úžasný! Nevolnosti se ztratily, energie přibývá a bříško roste,“ přiznala na svém Instagramu. Na slavnostní premiéře patřila Eva mezi ty nejvýraznější tváře, přestože se celá oblékla do černé barvy. Velkou pozornost v jejím případě poutaly trendy zvoncové kalhoty v krajkové verzi.

Kristýna Tormová
Na kombinaci kousků v černé barvě vsadila také oblíbená slovenská herečka a moderátorka Kristýna Tormová. Talentovaná brunetka se jako trojnásobná maminka ve společnosti ukazuje jen sporadicky, vždy však kolem sebe rozdává dobrou náladu.

Kristýna si tentokrát oblékla černou koženou sukni, kterou velmi dobře zkombinovala s denimovou košilí. Přirozená vizáž a minimum make-upu je v případě Kristýny určitě plusem, ale větší wau efekt by udělala, kdyby si pohrála se svým účesem.

Zuzana Vačková
Na premiéru filmu Služka se přišla podívat také herečka Zuzana Vačková, které se v posledních letech velmi daří i jako influencerce. Při výběru kousků ze svého šatníku zkombinovala pohodlné, ale stále elegantní kousky, které jsou pro toto roční období jako stvořené.

Pod výrazný oversize svetr v bílé barvě si Zuzka oblékla jednoduché šaty a obula vysoké kožené holínky. V tomto případě je možná trošku škoda, že se bílá barva neopakovala iu kabelky či jiných doplňků.

Soňa Müllerová
Velkou módní Divou je na slovenské scéně už léta Soňa Müllerová. Oblíbená moderátorka letos sice oslaví 62. narozeniny, ale skvělou postavu a módní cítění jí stále mohou závidět io generaci mladší kolegyně.

Na červeném koberci se Soňa ukázala v jednoduchých černých šatech. Na rozdíl od jiných dam však nezapomněla na sílu doplňků, díky kterým svůj outfit dotáhla do finále. Metalické lodičky jsou trendy a rozhodně si je mohou dovolit i starší ročníky, podobně jako výrazné brýle.

Zuzana Smatanová
Slovenská zpěvačka Zuzana Smatanová patří už léta mezi ty nejúspěšnější. Přesto si Zuzka své soukromí hlídá a ve společnosti se ukazuje jen velmi sporadicky. O to víc nás potěšila její účast na premiéře filmu Služka, pro který nahrála titulní píseň Tajemství.

Smatanová je už léta věrná svému elegantnímu stylu a kombinaci černé a bílé barvy, které zůstala věrná iv pondělí večer. Maxi bílé kalhoty doplnila o vestu se zajímavým střihem a pochválit je třeba také skvělou vizáž.

Hana Lasicová
Kromě režisérky a ostatních filmových tvůrců se promítání zúčastnila i spisovatelka Hana Lasicová, ze které knižní předlohy film vychází. Dobře naladěná Hana určitě měla důvod k úsměvu, protože první ohlasy na film Služka byly skvělé.

Lasicová si pro svůj velký večer oblékla elegantní černé třásňové šaty, které doplnila o sandálky a doplňky ve zlaté barvě. Na jiných by možná takový look působil příliš obyčejně, ale Hana svůj outfit prodala na 100%.

━ nové příběhy

Nedokážete otěhotnět? Možná je problémem vaše hmotnost

Odborníci upozorňují potenciální matky, že nezdravá výška BMI může zkomplikovat početí dítěte. Množství žen ve větší či menší míře řeší během života svoji hmotnost a...

Jak rozjet své trávení a ozdravit ho

Víte, jak probíhá tento životně důležitý proces a jestli je ten váš v pořádku? Trávicí systémTrávicí systém v lidském těle měří asi devět metrů. Některé...

Ovlivňuje antikoncepce duševní zdraví? Vědci naznačili, že ano

Při zkoumání hormonálních tablet se zaměřili na zhoršenou kvalitu života žen. Orální pilulková hormonální antikoncepce je na Slovensku jednou z nejžádanějších. Image těchto přípravků, které...

Návod na přežití v kanceláři: tipy, jak zvládnout sedavé zaměstnání

Krk a ramenaLidé, kteří sedí dlouhé hodiny za počítačem, mívají postižená zejména ramena a oblast krční páteře. Tělo se při této činnosti automaticky dostává...

Jsou sice zvláštní, ale vědci říkají, že fungují. Tyto triky vám pomohou zhubnout

I když je dobře známo, že základem boje s kily je kombinace úpravy stravy a pravidelného pohybu, lidé stále hledají metody, jak si cestu...
- Komerční sdělení -pr článek